jdi
05 بهمن 1401 - 08:01

شهیدتورج جلالوند: هرگز فریب منافقین را نخورید

شهیدتورج جلالوند در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «ای امت اسلام! ای ملت ایران! هرگز فریب منافقین و روشنفکران غرب‌زده و شرق‌زده را نخورید، حامی روحانیت مبارز باشید.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر افتد.

3879/ تبرک لحظاتمان با شهیدتورج جلالوند

بسم الله الرحمن الرحیم

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

گمان نکنید کسانی که در راه خدا کشته شدند از مردگانند بلکه آنها زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌برند.

پروردگارا! اینک برای رضای تو و برای خشنودی تو به امر خلیفه بر حق تو که نایب امام زمان(عج) نیز هست قدم به صحنه جهاد علیه کفر می‌گذارم بدان امید که یا مرا به فیض شهادت برسانی و یا مرا بیامرزی و توبه‌ام را بپذیری که در هر حال به تو نیازمندم ای خدای بزرگ این مخلوق درمانده و ضعیف تو حال که بسویت آمده او را از درگاهت مران گناهانش را بیامرز و از درگاهت ناامیدش مگردان.

ای خدای بزرگ! من در تلاش بوده‌ام تا در راه تو باشم و برای تو بنده‌ای مخلص باشم و هر چند لطف تو شامل حالم بوده ولی شرمنده و سرافکنده‌ام و امید بخشش دارم، خدایا! این قطره خون ناچیز و جان ناقابل مرا برای گسترش اسلام در حضور بپذیر و اگر جان ما ان ارزش را دارد که برای اسلام فدا شود  و اسلام پیش برود صدها بار به ما جان بده که مبارزه کنیم و شهید بشویم.

حال که به جبهه می‌رویم و پا در چکمه می‌کنیم و سینه دشمن را نشانه می‌رویم نه به خاطر کینه و دشمنی بلکه برای احیای دینم و صدور انقلاب است و از خدا می‌خواهم که مرا یاری کند تا در راه او گام بردارم و تمام وجودم در راه او باشد.

من در این راه که می‌روم هر گلوله که به تنم می‌خورد به یاد خدا تحمل می‌کنم و از او می‌خواهم که قدرت صبر و طاقت بر من عنایت کند اگر هم کشته شوم چه سعادتی بهتر از انکه در نزد خدایم باشم.

پدر که ندارم ولی مادر عزیزم مرا ببخشید و از من راضی باشید تا خدا از من خشنود گردد و مرا بیامرزد، مادر عزیز امیدوارم صبور باشید و افتخار کنید که فرزند کوچکتان را فدای اسلام و خاک پای اسلام کردیده‌اید، از شما می‌خواهم بعد از شهادت من گریه نکنید مانند امام عزیزمان که در شهادت پسرش گریه نکرد خیلی دلم می‌خواست که پدرم زنده بود اما برایم اشک نمی‌ریخت و مانند پدران شهدای به خاک و خون خفته در بین مردها سرش را بالا می‌گرفت و افتخار می‌کرد.

برادرانم از شما می‌خواهم که نگذارید سلاح من به زمین بیفتد زیرا منافقین شاد می‌شوند، دوستان و خویشان امروز زمان امتحان است و دو جبهه وجود دارد حسینی و یزیدی، از فرصت استفاده کنید و به جبهه حسین(ع) بپیوندند قدر امام را بدانید چون اگر ندانید بر اثر کفران نعمت دچار بلاهای عظیم خواهید شد.

ای امت اسلام! ای ملت ایران! هرگز فریب منافقین و روشنفکران غرب‌زده و شرق‌زده را نخورید، حامی روحانیت مبارز باشید.

پایان پیام/ 89001/

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 996472